fbpx
 • Er mor ez eus danvez : jūrā ir bagātība.

  Bretoņu sakāmvārds

  JŪRAS SPĒKS
  ĀDAI

  Algotherm aizsākās 1962. gadā pie Bretaņas austrumu krastā Iruāza jūrā, pašlaik UNESCO biosfēras rezervātā. Okeāns un jūra joprojām ir mūsu ikdienas iedvesma. No šīs spēcīgās, skaistās vides nāk brīnumains resurss – dārgums ādai – aļģes.

  Pateicoties plašai šī brīnišķīgā auga izpētei, mēs esam attīstījuši zināšanas, lai izvēlētos un apkopotu labākās aļģu sugas ādas kopšanas vajadzībām un prasībām un kļūtu par pionieriem algoterapijā.

 • RADĪTS BRETAŅĀ KOPŠ 1962.GADA

  30 aļģes – 7 eksluzīvi kompleksi – 2 patenti

  Mūsu integrētā pētniecības un attīstības laboratorija ir atlasījusi un izvēlējusies 30 aļģes, lai apmierinātu visas ādas kopšanas vajadzības visos dzīves posmos. Esam pilnveidojuši septiņus ekskluzīvus kompleksus un ieguvuši divus patentus efektīviem, redzamiem un pierādītiem rezultātiem. Nepārtraukti radot inovācijas, mūsu pētniecības un attīstības laboratorija sadarbojas ar jūras pētniecības universitātēm, lai veicinātu aktīvo sastāvdaļu atklāšanu, pamatojoties uz nesen identificētajām aļģu biomimetiskajām īpašībām.

  Vairāk nekā 50 gadus ALGOTHERM misija ir bijusi nepārtraukti paplašināt savas zināšanas un meistarību jūras un okeāna bagātībās. Mūsu pamatvērtības cieņa pret ādas un jūras dažādību. Mēs esam apņēmušies sniegt unikālu pieredzi skaistumu aktivizējošajās ādas kopšanas ikdienas rutīnās.