fbpx

PĀRVĒRTĪBU PROCEDŪRAS

Pārvērtību procedūras radītas pilnīgai relaksācijai un lutināšanai. Procedūra sākas ar unikālu ievada rituālu - jūras relaksāciju. Atklājiet šo unikālo procedūru maģiju!

VISAPTVEROŠA PRETNOVECOŠANĀS IEDARBĪBA LIFTINGA EFEKTS / PRETGRUMBU EFEKTS - 1 h 25min

Izcila procedūra ar pretnovecošanās iedarbību.

Četru brīnumainu aļģu* aktīvais spēks, kas runā ādas valodā, lai atjaunotu tās jauneklību.

Algoterapeits ieteiks procedūru – pretgrumbu, vai liftinga – to, kas vislabāk piemērota ādas vajadzībām. Atkarībā no izvēlētā, manuālā modelēšana un īpašajiem papildus piederumiem cīnīsies ar grumbām vai noslīdējušu sejas kontūru. Procedūra sākas ar dekoratīvās kosmētikas noņemšanu un eksfoliāciju. Tiklīdz āda ir sagatavota, nākamais solis ir aktīva formas veidošana. Viegla masāža, īpašie piederumi un siltas jūras masāžas pindas pamīšus nodrošinās dziļu iedarbību un relaksāciju, iedarbojoties uz sejas, kakla un dekoltē zonu. Ar precīzām kustībām, muskuļi tiek stimulēti un tonizēti, grumbas samazinās, sejas ovāls iegūst asākas līnijas, un āda tiek nostiprināta. Tonizētā āda nu var atspūties ar pašsildošo sejas masku, kas nodrošinās detoksifikāciju un atdzīvinās ādu.

Algoterapeits šo laiku izmantos, lai sniegtu masāžu rokām. Grumbas samazināsies, sejas ovāls nostiprināsies, āda atgūs nevainojamu jauneklību. Tā izskatīsies un kļūs maiga, samtaina un gluda.

* Undaria Pinnatifia: pretgrumbu iedarbība, Alaria Esculenta: nostiprinoša iedarbība, Ulva Lactuca: uzlabo ādas elastību, bet Dictyopteris Membranacea novērš pigmentācijas plankumus.